Şirket Bilgileri:Bu web sitesi(www.invesacapital.com/), Güney Afrika Mali Sektör Davranış Otoritesi (FSCA) tarafından 640 lisans numarasıyla aracılık hizmeti vermek üzere yetkilendirilmiş ve düzenlenmiş bir Güney Afrika yatırım firması olan Imermarket (PTY) LTD ex Xenium Financial Managers (PTY) Limited tarafından işletilmektedir. Imermarket (PTY) LTD, 2. Kat, Rivonia Village, Cnr Mutual Road & Rivonia Boulevard, Rivonia, 2191 Johannesburg, Güney Afrika adresinde bulunmaktadır.

Imermarket (PTY) LTD, "InvesaCapital" markasının sahibi ve işletmecisidir.

Imermarket (PTY) Ltd ile Galarine Ltd arasındaki ödeme aracısı sözleşmesine göre. (Kayıtlı Adres: Kallipoleos, 15, AMARAL 30, Floor 4, Flat/Office 402 1055, Lefkosia, Cyprus), kayıt numarası HE438667, Imermarket (PTY) Ltd'ye ödeme hizmetleri sağlayan ödeme aracısı olarak hareket etmektedir.

Imermarket (PTY) LTD ve OBR Investments Limited aynı Şirketler Grubuna aittir. OBR Investments Limited, 12 Archiepiskopou Makariou Avenue III, Ofis No. 201, ZAVOS KRISTELLINA TOWER, 4000, Mesa Geitonia, Limasol, Kıbrıs, 217/13 CIF lisans numarası ile Kıbrıs Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından düzenlenmektedir.

Skrill ve NETELLER işlemleri IMERMARKET (PTY) LTD tarafından gerçekleştirilir.

Risk uyarısı: Fark sözleşmeleri ('CFD'ler'), spekülatif karakterli, alım satımı önemli sermaye kaybı riskleri içeren karmaşık bir finansal üründür. Marjinal bir ürün olan CFD'lerin alım satımı tüm bakiyenizin kaybına neden olabilir. CFD'lerde kaldıracın hem avantajınıza hem de dezavantajınıza çalışabileceğini unutmayın. CFD yatırımcıları dayanak varlıkların sahibi değildir veya bunlar üzerinde herhangi bir hakka sahip değildir. CFD ticareti tüm yatırımcılar için uygun değildir. Geçmiş performans, gelecekteki sonuçların güvenilir bir göstergesi değildir. Gelecek tahminleri, gelecekteki performansın güvenilir bir göstergesi değildir. İşlem yapmaya karar vermeden önce yatırım hedeflerinizi, deneyim seviyenizi ve risk toleransınızı dikkatlice değerlendirmelisiniz. Kaybetmeye hazır olduğunuzdan daha fazla para yatırmamalısınız. Lütfen öngörülen ürünle ilişkili riski tam olarak anladığınızdan emin olun ve gerekirse bağımsız tavsiye alın. Lütfen Risk Açıklama belgemizi okuyun.

Bölgesel Kısıtlamalar: Imermarket (PTY) LTD, Avrupa Ekonomik Alanı'nın yanı sıra ABD, British Columbia, Kanada ve diğer bazı bölgeler gibi diğer bazı yargı bölgelerinde hizmet sunmamaktadır.

Imermarket (PTY) LTD, herhangi bir finansal ürünün satın alınması, elde tutulması veya elden çıkarılması ile ilgili tavsiye, öneri veya görüş bildirmez.

Imermarket (PTY) LTD bir finansal danışman değildir.

Dolandırıcılıktan Kaçının

Dışarıda birçok ticaret komisyoncusu var. Bazıları güvenilir komisyonculardır; ancak, bazıları kaçınmanız gereken dolandırıcılardır. Paranızı yatırmaya başlamadan önce, komisyoncunuzun güvenilir bir komisyoncu olduğundan emin olun. Aşağıda, dolandırıcılardan kaçınmak için her komisyoncuda göz önünde bulundurmanız gereken şeylerin bir listesi bulunmaktadır:

Düzenlenmiş broker

Güvenilir bir komisyoncu, düzenlenmiş bir komisyoncudur. Düzenlemenin işlevi, müşterileri korumak ve komisyoncuların düzenleme standartlarına uygun olarak sıkı denetim altında çalışmasını sağlamaktır. InvesaCapital, katı düzenleme yönergelerine göre yönetilen düzenlenmiş bir komisyoncu tarafından işletilmektedir. Lisans numarası: 640.

Güvenli ve emniyetli ticaret

Bir komisyoncuya para yatırmadan önce, komisyoncunun standart endüstri korumasını kullanarak tüm hassas bilgileri güvence altına aldığından her zaman emin olun. InvesaCapital, en yüksek standart PCI taraması ve SSL sertifikasını kullanarak müşterinin fonlarını güvence altına alır. Dahası, yatırımcıların fonları güvenilir bankalarda ayrı hesaplarda tutulur.

Riske karşı farkındalık

Herhangi bir ticaret risk içerir. Güvenilir bir komisyoncu, müşterilere ticaretle ilgili bir risk olduğunu ve müşterilerin riskleri dikkate almadan dikkatsizce ticaret yapmamaları gerektiğini hatırlatacaktır.

Gerçek müşteri doğrulaması

Güvenilir bir broker yeni müşterilerin gerçekliğini doğrulayacaktır. InvesaCapital müşterileri, müşterilerin kimliğini doğrulayan bir doğrulama sürecine tabidir.

Fonların çekilmesi

Güvenilir bir komisyoncunun, müşterilerin istedikleri zaman fonlarını çekmelerine izin verirken, para çekme sürecini şeffaf hale getireceğini söylemeye gerek yok. Sıkı düzenleyici denetim altında faaliyet gösteren düzenlenmiş bir broker olarak InvesaCapital, müşterilerin fonlarını basit bir süreçte çekmelerini sağlar.

Müşteri desteği

Güvenilir bir broker, her müşterinin ihtiyaçlarına ve sorularına anında yardım sağlayacaktır. InvesaCapital çok dilli müşteri destek ekibi, ortaya çıkabilecek herhangi bir konuda müşterilere yardımcı olmak için günün her saati hizmetinizdedir.

Risk Uyarısı

Forex/CFD'de işlem yapmak, dayanak piyasanın oynaklığı nedeniyle sermayeniz için yüksek düzeyde risk taşır. Bu ürünler tüm yatırımcılar için uygun olmayabilir. Bu nedenle, riskleri anladığınızdan ve bağımsız ve uygun lisanslı bir mali danışmandan tavsiye aldığınızdan emin olmalısınız.

% tamamlandı

Ödeme yöntemleri
Başka bir para yatırma işlemi yapmak için önce hesabınızı doğrulamanız gerekir.
Dosyanız reddedildi. Lütfen müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.
Anlıyorum.

Sevgili ${UserName},

Bu işlem bir demo hesabı için mevcut değildir.
Canlı hesabınıza geçin, para ekleyin ve işlem yapmaya başlayın.

Hesabınıza para yatırın

Bu bölüm sadece müşterilere açıktır, lütfen giriş yapın veya kaydolun