Şirket Bilgileri:Bu web sitesi(www.invesacapital.com/), Güney Afrika Mali Sektör Davranış Otoritesi (FSCA) tarafından 640 lisans numarasıyla aracılık hizmeti vermek üzere yetkilendirilmiş ve düzenlenmiş bir Güney Afrika yatırım firması olan Imermarket (PTY) LTD ex Xenium Financial Managers (PTY) Limited tarafından işletilmektedir. Imermarket (PTY) LTD, 2. Kat, Rivonia Village, Cnr Mutual Road & Rivonia Boulevard, Rivonia, 2191 Johannesburg, Güney Afrika adresinde bulunmaktadır.

Imermarket (PTY) LTD, "InvesaCapital" markasının sahibi ve işletmecisidir.

Imermarket (PTY) LTD ve OBR Investments Limited aynı Şirketler Grubuna aittir. OBR Investments Limited, 161 Makarios III Avenue,3027, 6th Floor,Akapnitis Court, Limassol, Cyprus, 217/13 CIF lisans numarası ile Kıbrıs Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından düzenlenmektedir.

Skrill ve NETELLER işlemleri IMERMARKET (PTY) LTD tarafından gerçekleştirilir.

Risk uyarısı: Fark sözleşmeleri ('CFD'ler'), spekülatif karakterli, alım satımı önemli sermaye kaybı riskleri içeren karmaşık bir finansal üründür. Marjinal bir ürün olan CFD'lerin alım satımı tüm bakiyenizin kaybına neden olabilir. CFD'lerde kaldıracın hem avantajınıza hem de dezavantajınıza çalışabileceğini unutmayın. CFD yatırımcıları dayanak varlıkların sahibi değildir veya bunlar üzerinde herhangi bir hakka sahip değildir. CFD ticareti tüm yatırımcılar için uygun değildir. Geçmiş performans, gelecekteki sonuçların güvenilir bir göstergesi değildir. Gelecek tahminleri, gelecekteki performansın güvenilir bir göstergesi değildir. İşlem yapmaya karar vermeden önce yatırım hedeflerinizi, deneyim seviyenizi ve risk toleransınızı dikkatlice değerlendirmelisiniz. Kaybetmeye hazır olduğunuzdan daha fazla para yatırmamalısınız. Lütfen öngörülen ürünle ilişkili riski tam olarak anladığınızdan emin olun ve gerekirse bağımsız tavsiye alın. Lütfen Risk Açıklama belgemizi okuyun.

Bölgesel Kısıtlamalar: Imermarket (PTY) LTD, Avrupa Ekonomik Alanı'nın yanı sıra ABD, British Columbia, Kanada ve diğer bazı bölgeler gibi diğer bazı yargı bölgelerinde hizmet sunmamaktadır.

Imermarket (PTY) LTD, herhangi bir finansal ürünün satın alınması, elde tutulması veya elden çıkarılması ile ilgili tavsiye, öneri veya görüş bildirmez.

Imermarket (PTY) LTD bir finansal danışman değildir.

Depozito

 • Nasıl para yatırabilirim?
  Para yatırmak için hesabınıza giriş yapın ve ardından Para Yatır düğmesine tıklayın. İşte aralarından seçim yapabileceğiniz birden fazla para yatırma yöntemi. Aşağıdaki yöntemlerden birini kullanarak para yatırabilirsiniz:
  1. Kredi Kartı
  2. Elektronik Ödeme
  3. Banka Havalesi
 • Minimum ilk para yatırma miktarı nedir?
  Giriş yaptıktan sonra, Para Yatırma seçeneğine tıklayarak platformdaki minimum para yatırma miktarını kontrol edebilirsiniz. Minimum depozito, gördüğünüz ilk sabit tutardır.
 • Para yatırmak için hangi ödeme yöntemleri kullanılabilir?
  Kredi/banka kartı, e-Cüzdanlar ve banka havalesi yoluyla para yatırabilirsiniz.
 • Para yatırma yöntemimi nasıl doğrulayabilirim?
  Kart ile para yatırdıysanız, kartınızın ön ve arka yüzlerinin ilk 12 hanesi ve CVV kodu kapalı olarak görüntülerini göndermeniz gerekecektir. Banka havalesi ile para yatırdıysanız, bizimle yaptığınız işlemin onayını bize sağlamanız gerekecektir. E-Cüzdan ile para yatırdıysanız, bize e-Cüzdan hesabınızın tam adınız, e-postanız ve e-Cüzdan numaranızın göründüğü ekran görüntüsünü sağlamanız gerekir.
 • Bankacılık işlemlerim nasıl güvence altına alınıyor?
  Tüm işlemler, güvenlik sistemleri ve güvenlik duvarlarının bir kombinasyonu ile korunur ve hesap ve bankacılık bilgilerinizin güvende ve emniyette olmasını sağlar. İşlem güvenliğimiz, endüstri standardının üzerine çıkan ve InvesaCapital ile işlemlerinizi tamamlarken hassas bilgilerinizin korunmasını sağlayan SSL (hem ClickSSL hem de Thawte dahil) kullanır.
 • Mevduatlarımın durumunu nerede bulabilirim?
  Mevduatlarınızla ilgili bilgilere Bankacılık bölümü sekmesinden ulaşabilirsiniz.
Risk Uyarısı

Forex/CFD'de işlem yapmak, dayanak piyasanın oynaklığı nedeniyle sermayeniz için yüksek düzeyde risk taşır. Bu ürünler tüm yatırımcılar için uygun olmayabilir. Bu nedenle, riskleri anladığınızdan ve bağımsız ve uygun lisanslı bir mali danışmandan tavsiye aldığınızdan emin olmalısınız.

% tamamlandı

Ödeme yöntemleri
Başka bir para yatırma işlemi yapmak için önce hesabınızı doğrulamanız gerekir.
Dosyanız reddedildi. Lütfen müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.
Anlıyorum.

Sevgili ${UserName},

Bu işlem bir demo hesabı için mevcut değildir.
Canlı hesabınıza geçin, para ekleyin ve işlem yapmaya başlayın.

Hesabınıza para yatırın

Bu bölüm sadece müşterilere açıktır, lütfen giriş yapın veya kaydolun